CodeCon BA 2024 vyvojari.dev v komunitnej zóne

Ahojte všetci, čo tu chodíte. Na najbližšom CodeCon BA som dostal ponuku od organizátorov, že si môžeme obsadiť jeden stolík v “COMMUNITY ZONE”.
Tak ako vy tiež plánujem ísť na nejaké tie prednášky a preto by som navrhoval určiť nejaký čas, kedy sa môžeme “kto chce” stretnúť v tejto časti a pokecať.

Plus mám navyše na rozdanie 2 lístky na CodeCon afterparty, kde sú pozvaní prednášajúci, sponzori a iní zaujímavý ľudia. Kto ma záujem sa ohláste, nejak potom z toho zoznamu netransparentným procesom vyberiem 2 ľúdí:)

Ahoj! Tu je Slavo. Mal by som byt na konferencii. Ked sa dohodne nejaky cas, tak bud ho tu napis, alebo mi pls, nejak daj vediet. Rad sa zastavim. dik.

1 lajk

Ja tam planujem ist s kamosom, takze ked sa mi podari prist a odtrhnut tak sa skusim zastavit.

1 lajk

Ahojte, pozeral som program a chcel by som ísť na veľa trackov. Zatiaľ mi vychádza jediný čas na stretnutie komunity CodeCon je medzi 12:00 a 13:00. Ak to vidíte vy?

Ja este nie com rozhodnuty kam pojdem, zaujali ma len dve prednasky, takze sa prisposobim.