Skusenosti s UI komponetami SyncFusion

Caute, nemate niekto nahodou skusenosti s UI komponentami od Syncfusion?
Pripadne, ak ste skusali viac ako jedneho podobneho dodavatela (Telerik, DevExpress, ConponentOne), ktory bol najlepsi?

Svojho casu, ale to uz je davno by som odporucal Telerik. Ten js, ktorym pisali komponenty mal hlavu a patu, nie ten bordel, co bol v DevExpress. Odvtedy uz ale komponenty od DevExpress prepisali nanovo, takze uz prehlad nemam.
Teraz pouzivame na Angular PrimeNG, ked sme ich vyberali, boli hadam jedine v ponuke, odvtedy uz nejaka konkurencia existuje, ale sme spokojni.

@vlko: Diky.
DevExpress som vylucil, lebo Blazor komponenty nemali este hotove, hoci ich predavali.
Na Teleriku mi vadi to, ze to maju postavene na KendoUI, co mi pride uz trochu zastarane, ale ok.
Pri mojom povrchnom testovani sa mi najviac pacil ComponentOne, mali najlepsie API a nemaju tam zbytocne kontrolky typu button, ale dokumentacia zatial strasne slaba.

Btw, pre javascript silno odporucam ag-grid, je jedno ci vanilla, angular alebo react. Nema sice najkrajsie api, ale pracuje sa s tym naozaj dobre a zvladne vsetko. Napriklad virtual scrolling s ondemand loadingom a server side groupovanim. A je celkom dobre stylovatelny pomocou SASS