Týždeň 2021-08

Twitter je moja obľúbená sociálna sieť. Dokonca bola v rokoch 2018 a 2019 zisková, bohužiaľ minulý rok už nie. Preto sa rozhodli, že tento rok prinesú pár noviniek. Tou asi najdôležitejšou je možnosť si nechať platiť za tweety, teda vaše tweety skryť za platobnú bránu s názvom Super Follows. Ide v podstate o niečo, čo v súčasnosti ponúka sieť OnlyFans, ktorá ale cieli na segment zákazníkov, ktorým nejde v prvom rade až tak o informácie , ale hľadajú špecifické vizuálno. Druhou novinkou je možnosť tvoriť skupiny, teda tzv. Communities.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://blog.vyvojari.dev/vlko-week-2021-08/

Pri FUZIX-e ma napadala taka myslinka, ze co sa da este da povazovat za linux (podobne aj pri SpaceX). Trapia ma hlavne take pripady, ked sa zoberie linuxove jadro 3/4 sa z neho vyhodi a 1/4 sa nakomplet prepise…

Uz ani sojove mlieko by sa nemalo nazyvat mliekom.

Graphtage super, este sa dopatrat k .net verzii a aby podporovala ASN1.

DAPR si planujem vyskusat, ked budem mat viac casu.

Blazor Desktop a Nuklear nieco take (male a multiplatformove UI) uz hladam dlho (potrebujem dva input boxy a vyber suboru), ale zatial som nenasiel nic co by fungovalo (napr. libui). Pockam si pokial vydaju plne verie.

1 Like