Týždeň 2021-15

Určite sa minulý týždeň stalo veľa zaujímavého. Ale v Kalifornii vzlietlo samo lietadlo, troška si polietalo, a potom samo pristálo. Na palube bol samozrejme, ako to pri skúšaní automatizovaných systémov býva, pilot, ktorý pozorným okom všetko sledoval. Možno lietať je jednoduchšie, ako navádzať auto cez ulice, zastavovať na semaforoch, vyhýbať sa chodcom. Aj tak je ale neuveriteľné, ako sme za pár rokov pokročili v automatizovaní nepredvídateľných systémov. Je to ale najmä úspech toho, ako sme zlepšili zber a následnú digitalizáciu dát. Bez toho, aby niekde boli nahrané milióny hodín situácií, ktoré majú kontext pre systémy, ktoré následne vedia pomocou machine-learningu vytvoriť algoritmy, by také niečo nebolo možné.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://blog.vyvojari.dev/vlko-week-2021-15/

To s tou cesnou som akosi nepochopil…

  1. Ved bezpilotne lietadla uz existuju nejaku dobu
  2. Poznas nemecky startup Lilium Air Mobility? Bezpilotne elektricke lietajuce taxi, ktore je (vraj) lacnejsie ako bezne taxi za urcitych podmienok.
  3. Prerabat stare lietadla s kabinou na bezpilotne mi pride dost spiatocnicke. Ak tam uz nema byt pilot, tak lietadlo s uplne novym designom bude zrejme ergonomickejsie, ekonomickejsie, ekologickejsie, atd. Ako urcite si to svoje miesto najde, ale zeby to bolo hodne obdivu si nemyslim…

EDIT: Prave citam, ze v Lilium pouzivaju primarne .NET Core a GO :slight_smile:

a teraz vlastne aj hej, aj keď lietať z dronom už dnes prakticky nie je problém a lilium aj tak nema zatiaľ nič len prototyp

Presne to je dôvod, prečo je to udalosť týždňa. To že dokážu zautomatizovať “klasické” lietadlá, tak znamená, že sa s tým môžeme stretnúť skôr ako s nejakými elektrickými taxíkami.

No ved aj ta cesna bol len prototyp. Lilium sa mi zda dalej. Mimochodom je to VTOL lietadlo, nie vrtulnik, preto je preprava lacnejsia ako u inych podobnych pokusoch.

Fandim tomuto startupu, kedze, priznajme si, v europe az tak vela inovacii nerobime. Predpokladam ze ich brzdi okrem legislativy hlavne hustota bateriii, co je problem, ktory sa casom vyriesi sam.

To že dokážu zautomatizovať “klasické” lietadlá, tak znamená, že sa s tým môžeme stretnúť skôr ako s nejakými elektrickými taxíkami.

Ok, elektricke taxiky su jedna vec. To len na margo inovacii.

Cena noveho lietadla je relativne nizka v porovnani s prevadzkovymi nakladmi a preto ak niekto vyrobi nove bezpilotne lietadlo, ktoreho prevadzka bude ekonomickejsia (netreba kabinu = mensia vaha, lepsia aeodynamika, viac cargo), tak sa ti to oplati kupit viac ako prerobene lietadlo.

O nanoFrameworku a este to, ze funguje na ESP32 som netusil. Vdaka za tuto informaciu.