Týždeň 2022-39

Tesla mala minulý týždeň uvádzanie noviniek o AI. Je zaujímavé, že aj keď Tesla nie je najväčší výrobca áut na svete, tak spolu so SpaceX spravili z Muska najbohatšieho človeka na zemi. Byť najbohatší človek na zemi znamená, že si môžeš dovoliť hocičo. Napríklad dať chalanom z vývoja úlohu vytvoriť humanoidného robota, ktorého by mali predávať za cca 20-tisíc dolárov. Práve takýto prototyp bol predstavený na tejto konferencii. Teda prototypy tam boli predstavené dva. Prvý sa hýbal, prešiel kolečko, zamával, otočil sa chrbtom, a potom sa za ním zavrela brána. Toho, čo budú predávať, len doniesli, lebo vraj ešte chodí do škôlky, či čo, a chodiť bude až o týždeň. Držím mu palce.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://blog.vyvojari.dev/vlko-week-2022-39/

Shouldly som tiez dlho pouzival, no potom som s nim mal problemy (uz si nepametam co, mozno to boli problemy s nedostacnou funkcionalitou, alebo s nepodporou Net core) a potom som presiel na Fluent Assertions. Co spominam skor ako alternativu.

Páčia sa mi Assertion Scopes, je to krajšie použitie ako cez Lambda funkciu ShouldSatisfyAllConditions.